Заборона реклами на дорогах: Кабмін затвердив стратегію з безпеки дорожнього руху до 2024 року

Владислав Криклій Міністерство інфраструктури України

В уряді планують удвічі зменшити смертність на дорогах

Кабінет міністрів України затвердив стратегію з безпеки дорожнього руху, якою передбачається відсутність рекламних носіїв на автомобільних дорогах. Про це заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на брифінгу за підсумками засідання уряду.

За словами Криклія, уряд планує зменшити смертність на дорогах на 50% до 2030 року. "Затвердили стратегію з безпеки дорожнього руху до 2024 року. Вона передбачає конкретні заходи. Наша мета — до 2025 року зменшення аварійності і смертності на 30%, до 2030 року на 50%", – сказав міністр.

Крім того, урядовець заявив, що документом передбачається продовження реалізації розбудови системи фото- та відеофіксації на дорогах та захист доріг через комплекси зважування в русі, а також відсутність рекламних носіїв на автомобільних дорогах.

Новини за темою: На трасі Київ-Чоп сталась смертельна ДТП

Нагадаємо, сьогодні, 21 жовтня, Кабінет Міністрів України зібрався на чергове засідання. У плані уряду зазначався перегляд проєктів постанов щодо зміни та встановлення меж деяких міст, грифів секретності актів УРСР та низки інших документів.Loading...