За Зеленського СБУ займається двома речами – економікою і "Опозиційною платформою – За життя", – Рабінович

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Водночас СБУ не звертає увагу на Порошенка, який закликає до порушення режиму припинення вогню, зазначає політик

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович заявив, що при правлінні Володимира Зеленського Служба безпеки України займається тільки економікою і "Опозиційною платформою - За життя". Про це він розповів під час ток-шоу "18" на телеканалі ZIK

"Я знаю, чому кримінальні справи по мені, Медведчуку, Козаку та іншим, які поїхали в Москву шукати миру. При Зеленському повністю СБУ, яка, взагалі обіцяли, що буде займатися тільки, "зелені" обіцяли - економікою взагалі не буде, буде зовнішнім чимось займатися... Займається двома речами - економікою і "Опозиційною платформою - За життя", - зауважив нардеп.

За словами Рабіновича, зараз СБУ займається ОПЗЖ, однак не розпочинає кримінальні провадження щодо Петра Порошенка, який звернувся до військовослужбовців та заявив, що буде спонсорувати тих, хто порушить "режим тиші". 

"Кілька днів тому, коли президент, там скільки - тиждень тому, встановив там "режим тиші" на Донбасі, в Луганську, виступив Петро Порошенко і сказав, що я звертаюся до військовослужбовців - хто порушить "режим тиші", я буду вас спонсорувати. Давайте переведемо це на російську мову: в державі - наказ Верховного Головнокомандувача, якийсь чоловік спонсорує тих, хто йде в розріз з цим наказом, тобто практично державний тероризм. Скажіть, порушено кримінальну справу? Ні. А чому?" - наголосив Рабінович. 

Нагадаємо, раніше співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович заявив, що подав до парламенту законопроєкт про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок.