За справою щодо нападу на знімальну групу ZIKу потрібно пильно стежити, – Анатолій Шарій

Анатолій Шарій Фото - скріншот

"Інакше вона може закінчитися нічим"

За справою щодо нападу на знімальну групу телеканалу ZIK потрібно пильно стежити, оскільки, якщо цього не робити, справа може закінчитися нічим.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив блогер Анатолій Шарій.

Блогер прокоментував ситуацію із нападом на знімальну групу телеканалу ZIK, що стався напередодні у Києві. Він зауважив, що, за інформацією окремих журналістів, нападник був бійцем АТО. Анатолій Шарій припустив, що, ймовірно, на цьому базуються впевненість цього чоловіка у безкарності та його заяви про те, що йому "наплювати на закон". Блогер не виключає, що нападника може взяти на поруки хтось із нардепів, а згодом можуть відбутися спроби тиску на суд за допомогою активістів. Або ж, каже Анатолій Шарій, ймовірно, буде оголошено, що у цього чоловіка після участі у бойових діях є певні проблеми зі здоров’ям, тому "його потрібно зрозуміти і пробачити".

Новини за темою: Напад на журналістів ZIKу: У Києві затримали зловмисника

"За цією справою треба стежити. Будь-яку справу, за якою ти не стежиш, якої ти не добиваєшся, і кожен день ти не ходиш до слідчих і не вимагаєш, щоб вони працювали, будь-яка справа закінчується нічим. Вони хочуть перекваліфікувати на 125-ту? Це не 125 стаття, яка передбачає адміністративне покарання. Це саме "перешкоджання", напад на журналістів", – наголосив Анатолій Шарій.

Ведучі поцікавилися у блогера, чи впорається поліція із ситуацією надалі з огляду на посилення карантинних заходів. Анатолій Шарій зазначив, що помітив у правоохоронців бажання сховатися, коли вони бачать якісь протиправні дії, або ж комусь зателефонувати, так, неначе вони не знають, що потрібно робити. Блогер навів приклад, що у Європі дії правоохоронців у подібних ситуаціях є чіткими.

Як повідомляли, у Києві невідомі чоловіки вчинили напад на знімальну групу телеканалу ZIK під час інспектування столичних парків та спортивних майданчиків. Невідомі молодики напали на знімальну групу телеканалу ZIK в Гідропарку після прохання журналістки пояснити перебування на спортивному майданчику, що заборонено на час карантину.

Після інциденту журналістка Алла Жизневська написала заяву у поліцію через напад на знімальну групу.

У МВС відреагували на напад та запевнили, що всі нападники будуть встановлені та покарані.

Як відомо, через збільшення кількості захворювань на коронавірус у Києві столична влада вирішила встановити режим надзвичайної ситуації. Відповідне рішення значиться в розпорядженні КМДА №488 від 20.03.2020.

Влада прописала нові обмеження для містян, тим самим намагаючись звести до мінімуму перебування киян на вулиці і в людних місцях та протидіяти розповсюдженню коронавірусу.

Заборони стосуються і громадського транспорту, і перебування в торгівельних приміщеннях та на майданчиках відпочинку.

Loading...