live

За інсайдерською інформацією з ОП, місцеві вибори можуть перенести з осені на весну, – Євтушок

Фото з відкритих джерел

"Влада намагатиметься повернути ситуацію на свою користь"

За інсайдерською інформацією з Офісу президента України, місцеві вибори можуть перенести з осені 2020-го на весну наступного року.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VIII скликання Сергій Євтушок.

Політик прокоментував, чи може влада скористатися ситуацією з коронавірусом і, зокрема, перенести місцеві вибори, які заплановані на осінь 2020 року.

"Те, що влада буде намагатися на свою користь повернути цю ситуацію, це однозначно такі кроки будуть. Вони зараз цілодобово, навіть вночі думають про такі речі, аби повернути. За моєю інсайдерською інформацією з Офісу президента, дійсно, є підтвердження цих рішень стосовно перенесення виборів з осені на весну", – заявив Сергій Євтушок.

Політик зазначив, що одна з причин – це падіння рейтингу політичної сили "Слуга народу". Сергій Євтушок додав, що з огляду на коаліцію монобільшості та "Європейської Солідарності" сьогодні рейтинг цих партій знижується, попри бажання його реанімувати.

Серед інших складових бажання перенести вибори – ситуація з коронавірусом, додав політик.

Новини за темою: Падіння рейтингу та місцеві вибори: Що буде, якщо місцеві ради виявляться не під контролем президента?

Нагадаємо, голова Верховної Ради України та колишній колишній голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков переконаний, що місцеві вибори – це виклик для членів "СН".

Додамо, раніше в ефірі телеканалу ZIK народний депутат України попереднього скликання Леонід Ємець заявляв, що влада може використати ситуацію із коронавірусом, щоб відтермінувати дату місцевих виборів.

Loading...