live

За 7 місяців ніхто не сів у в'язницю за крадіжку з бюджету і на допити не ходить, – Бужанський

Максим Бужанський Facebook

"За 7 місяців немає жодного результату"

За сім місяців ніхто не сів у в'язницю за крадіжку з бюджету, окрім того, за цей період немає результату аудиту жодного із міністерств. То який божевільний принесе інвестиції в країну за таких умов?

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив резонер Максим Бужанський.

"За 7 місяців ніхто не сів у в'язницю за крадіжку з бюджету. За 7 місяців ніхто не ходить на допити. За 7 місяців немає жодного результату, навіть аудиту жодного немає – результату аудиту жодного міністерства, жодної монополії. Скажіть, так якщо фокус в грошах МВФ, яких інвестицій нам не вистачає? Який божевільний принесе інвестиції в країну, де Лещенко член наглядової ради залізниці? Який божевільний принесе інвестиції в країну, в якій виявляється раптом, що менеджери "Нафтогазу" орудують мільйонами, а будь-які втрати "Нафтогазу" виливаються в якісь додаткові платіжки для користувачів? Який божевільний призведе інвестиції в країну, де існує вже 250 версій мотивації ухвалення закону про ринок землі? Він уже не для людей, він вже не для економіки, він уже й не для МВФ, виявляється... Питання ж не в тому, чи дасть гроші МВФ, чи не дасть, скільки дасть або ніскільки. Питання в тому, що у МВФ немає стільки грошей, скільки можна витратити за такого підходу", – заявив Максим Бужанський.

Новини за темою: Венедіктова сама була кандидатом до Верховного суду: Портнов заявив про конфлікт інтересів у справі Порошенка

Як повідомляли, генеральний прокурор Ірина Венедіктова внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо можливих неправомірних дій колишнього президента України Петра Порошенка при призначенні суддів Верховного Суду України.

Нагадаємо, раніше Ірина Венедіктова заявила, що призначення  на посаду генерального прокурора не мало додаткової умови у вигляді "посадки" п’ятого президента України Петра Порошенка

Loading...