З вулиці треба прибрати радикалів, бо вони перетворилися на "тітушок", – Карасьов

Вадим Карасьов

"Політика має бути в рамках правил та права"

З вулиці потрібно прибрати радикалів, які вже не є радикалами, не є активістами, вони є звичайними "тітушками", які хочуть посіяти жах, страх, залякати людей, щоб вони не були політично активними. 

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив політолог Вадим Карасьов.

Коментуючи напад радикалів на приміщення офісу партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтаві, куди кинули гранату, політолог зауважив:

"Не потрібно затикати рота журналістам, так і обмежити свободу слова і незалежність ЗМІ, а дерадикалізувати вулицю. Прибрати звідти радикалів, які вже не є радикалами, не є активістами, вони є звичайними "тітушками", які хочуть посіяти жах, страх, залякати людей, щоб вони не були політично активними. Це намагання одних політичних сил збити політичну активність інших політичних сил, яким вони не подобаються", – зазначив Карасьов.

Разом з тим експерт наголосив, що політика має бути в рамках правил, права та консолідаційних дій, а не через залякування і кидання гранат.

Окрім цього він додав, що держава має врегулювати питання обігу незаконної зброї, за допомогою якої і здійснюється більшість провокацій в Україні.

Новини за темою: На жаль, хлопці заграються і кидають гранати, – Лямець про дії радикалів

"Що не знають у нас правоохоронні органи, скільки приблизно у нас на руках гранатометів, автоматів, які йдуть із зони АТО? Знають! Тому необхідна програма, або політична акція, щоб цю зброю викупляти, а кошти спрямовувати у спеціальний фонд", – прокоментував Вадим Карасьов.

Нагадаємо, у травні, радикали атакували офіс партії "Опозиційна платформа – За життя".

У Харкові в ніч з 24 на 25 червня невідомі з битами напали на співробітника партії Шарія. Постраждалого хлопця звуть Микита. 17 червня він вів колону в Києві, після чого на його адресу почали надходити погрози з боку Нацкорпусу. Через деякий час хлопець звернувся в поліцію по допомогу, а вже за кілька годин його намагалися вбити. Невідомі з битами застали співробітника партії Шарія біля його будинку, коли він був один. Били переважно по голові. У важкому стані він потрапив до реанімації.

Додамо, 2 липня блогер Анатолій Шарій повідомив про побиття "Нацкорпусом" у Вінниці прихильника його політичної сили.

А 3 липня стало відомо, що у приміщення офісу партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтаві кинули гранату.

Loading...