З Тігіпком зустрічався: Гончарук відреагував на чутки про свою відставку

Олексій Гончарук Фото з відкритих джерел

Гончарук не обговорював із Зеленським питання щодо своєї відставки

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що він не писав заяви про свою відставку, а Володимир Зеленський зустрічався з Сергієм Тігіпком з робочих питань. Про це глава уряду повідомив на брифінгу, повідомляє РБК-Україна.
 
За словами Гончарука, він особисто не обговорював свою відставку з президентом України.
 
"Я скільки себе пам'ятаю, мене звільняють. Уряд працює в нормальному режимі, кожен день "наступаємо на хвіст" якій-небудь корупційній лавочці... Жодних заяв я не писав, з президентом не обговорював", - пояснив прем'єр.
 
Також Гончарук підтвердив, що Володимир Зеленський справді мав зустріч з віцепрем'єр-міністром часів Віктора Януковича Сергієм Тігіпком. Проте ця зустріч була організована з робочих питань.
 
Крім цього, прем’єр уточнив, що, крім Тігіпка, президент також зустрічався з іншими людьми для обговорення питання посилення штату Кабінету міністрів.
 
"З паном Тігіпком бачився, зустрічався..., подивився близько 20 осіб для посилення Кабміну радниками, людьми, які розуміють, що таке промисловість", - пояснив Гончарук.
 
Нагадаємо, у середу, 26 лютого, Володимир Зеленський після форуму Age Of Crimea Forum 2020 розповів, що справді мав зустріч із українським олігархом та колишнім віцепрем’єр-міністром України Сергієм Тігіпком.
Loading...