З командою "Опозиційної платформи - За життя" Миколаїв відродиться і стане знову квітучим містом, - Ілля Кива

Народний депутат Ілля Кива

Фото з відкритих джерел

Дуже важливо і правильно сьогодні те, що в Миколаєві зібралася дуже сильна команда. І ми, народні депутати, прибули сюди підтримати людину, під керівництвом якої Миколаїв відродиться. І це стане ще одним кроком до відродження нашої країни - до протверезіння і сходження нашої держави на ті позиції, на яких ми були раніше. Про це на підсумковому брифінгу в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива. 

За словами депутата, сьогодні місто за містом піднімається і протистоять божевіллю, хаосу і беззаконню. І головне завдання "Опозиційної платформи – За життя" відновити нашу країну, зміцнити і дати можливість щасливого і мирного майбутнього для наших дітей.

"Тому сьогодні наша команда - команда "Опозиційної платформи - За життя", напевно, якщо не в повному складі, то досить великою групою прибула в Миколаїв для того, щоб захистити той результат. Захистити кожен голос, який був відданий за мир, благополуччя, добробут, за щасливе майбутнє. Ми будемо боротися, ми будемо відстоювати, ми будемо протистояти всьому тому хаосу, який весь цей час знищував і руйнував наші з вами життя. Ми знаємо, що разом з вами – народом України – ми зможемо перемогти. Я вдячний кожному, хто сьогодні прийшов на виборчу дільницю, хто віддав свій голос, хто підтримав і надав довіру. Ми це відчуваємо і знаємо, що разом ми сила. Разом ми команда переможців", - заявив Ілля Кива.

Новини за темою: Чинний мер Миколаєва Олександр Сєнкевич погрожує водіям маршруток. Соцмережі його висміяли

Депутат також звернувся до чинного мера Миколаєва Олександра Сенкевича, звинувативши його в залякуванні простих громадян Миколаєва.

"Ось цьому балакучому Синкевичу, який програв ці вибори, але який сьогодні намагався залякувати цивільних осіб, в прямих ефірах розповідаючи, що у нього виявляється є фракція в міськраді. І навіть якщо він програв, то фракція буде влаштовувати проблеми миколаєвцям. Так от, я миколаєвці хочу сказати вам - на такого Сенкевича завжди знайдеться десяток Кив, які точно зможуть поставити балакучого кандидата на місце. І таких ляпів ми прощати нікому не будемо", - резюмував народний депутат.

Варто відзначити, що за даними екзит-полу, проведеного компанією Independent Researching Group, кандидат в мери Миколаєва від партії "Опозиційна платформа - За життя" Владислав Чайка набирає 51,96%, а його опонент від партії "Пропозиція", діючий міський голова Олександр Сенкевич - 48,04%.