З трьомастами депутатами Рада працюватиме так само, - Разумков

Дмитро Разумков

EPA-EFE

Спікер наголосив, що його позиція в цьому питанні незмінна

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вважає, що скорочення кількості народних депутатів із 450 до 300 не матиме суттєвого впливу на якість робити парламенту. Про це спікер сказав журналістам 25 жовтня під час брифінгу на виборчій дільниці, яке транслював телеканал ZIK.

"Моя позиція була й раніше, і зараз така: якщо буде зменшення до 300 народних депутатів, це істотно на якість роботи Верховної Ради не повпливає", – зазначив глава ВРУ.

Разумков уточнив, якщо "це депутати-мажоритарники, то будуть перевибори на їхніх округах, як це було у Харкові, коли Кучер пішов на голову облдержадміністрації. А якщо ми говоримо про так званих списочників, то список просто підіймається вище – і наступний заходить, за чергою".

Новини за темою: Разумков розповів, коли Рада візьметься за бюджет-2021

Нагадаємо, 4 лютого 2020 року Верховна Рада ухвалила у першому читанні за основу президентський законопроєкт №1017 про внесення змін до статей 76 та 77 Конституції України (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи). За відповідне рішення проголосували 236 нардепів.Loading...