Юрій Загородній звернувся до керівників обласних організацій політичних партій Миколаєва - учасників виборчого процесу

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Глава Миколаївської обласної організації Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Загородній звернувся до керівників обласних організацій політичних партій Миколаєва – учасників виборчого процесу. Відповідне звернення оприлюднено на сайті політсили.

Наводимо його текст дослівно:

Зараз, менш ніж за два тижні до закінчення нинішньої виборчої кампанії, її перебіг аж ніяк не нагадує демократичне змагання різних політичних платформ, поглядів, ідеологій. Сформований відомий альянс двох партій навіть зробив спробу не допустити до участі у виборах "Опозиційну платформу – За життя" – партію, яка згідно з усіма опитуваннями лідирує за рівнем довіри жителів міста Миколаєва та області. Нам довелося відстоювати свої права, як і права наших виборців, у суді.

На жаль, використання брудних технологій, що дозволяють собі деякі виборчі штаби, сьогодні імовірніше правило, ніж виняток. Ба більше, такі нечесні кампанії зазвичай закінчуються як мінімум спробами прямих фальсифікацій результатів волевиявлення громадян. Незважаючи на те, що це вже є порушенням закону і веде до кримінальної відповідальності. Залишаю це на совісті тих, хто такими методами намагається завоювати довіру виборців і потрапити у владу.

Від імені Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" я звертаюся до всіх учасників виборчого процесу, до всіх, хто реально дотримується канонів законності та демократії, честі та совісті. Я пропоную керівникам територіальних організацій партій у триденний строк підписати кодекс "Про чесні вибори", який міститиме всього лише один пункт:

"Політична сила йде на вибори, щоб зробити життя людей кращим – здоровим, безпечним і комфортним. Зобов'язується вести виборчу кампанію чесно і з повагою ставитися до всіх учасників виборчого процесу, не допускати некоректних випадів, образ та інсинуацій на адресу опонентів.

А також вжити всіх заходів, щоб не допустити спотворень результатів голосування у виборчих комісіях.

Виборці Миколаївщини гідні того, щоб ухвалювати рішення на підставі авторитету, позиції та програм кандидатів і партій".

Офіційне оприлюднення заяви партійної організації про приєднання до кодексу "Про чесні вибори" пропоную вважати фактом підтримки і приєднання до нього.