Юрій Загородній, захищаючи право виборців Миколаївщини на вибір, подав до суду

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Народний депутат, керівник Миколаївської обласної партійної організації "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Загородній, захищаючи право виборців Миколаєва на вибір, подав до суду дві позовні заяви ‒ до Миколаївської обласної територіальної виборчої комісії і до Миколаївської міської територіальної виборчої комісії, повідомляє пресслужба партії.

"Миколаївці вимагають ухвалити рішення і зареєструвати кандидатів від Політичної партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", дати людям право обрати законну владу", ‒ сказав Юрій Загородній, керівник Миколаївської обласної партійної організації "Опозиційної платформи ‒ За життя", після подання позовів до Миколаївського окружного адміністративного суду.

Юрій Загородній нагадав, що 29 вересня, в останній день розгляду питання реєстрації, ні обласна виборча комісія, ні міська не ухвалили рішення щодо реєстрації Політичної партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" для участі в місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

"Ми сподіваємося, коли суд ухвалюватиме рішення, то керуватиметься саме законом і верховенством права. Є Конституція України, і Конституцію України не можна нікому порушувати. Україна ‒ незалежна, суверенна, правова, демократична держава. Ми захистимо миколаївських виборців. Ніхто ніякими своїми підкилимними іграми не зможе позбавити українців їхнього законного права обирати і бути обраними!" ‒ запевнив Юрій Загородній.