Юрій Загородній: Влада змінилася – приниження України триває

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Влада змінилася – приниження України триває. Таку думку висловив народний депутат України від Партії "Опозиційна платформа – За життя", передає пресслужба політсили.

Про приниження нашої країни, яке, на жаль, триває, заявив народний депутат України від партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Загородній, коментуючи слова віцепрезидента Єврокомісії Жозепа Борреля про те, що ЄС готовий надати Україні обіцяні 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги, але для цього... "необхідно конструктивно взаємодіяти з МВФ, а також виконати всі ті вимоги, які стосуються посилення верховенства права".  

"Українська влада, яка нещодавно взяла на себе зобов'язання віддати під контроль заходу останні структури, включаючи Нацбанк, судову систему, антикорупційні органи... взяла на себе зобов'язання і далі душити народ захмарними тарифами, трощити залишки нашої багатостраждальної медицини за якісь 1,2 млрд євро, отримала черговий ляпас від єврочиновника, який явно приїхав з інспекторським візитом", ‒ сказав Юрій Загородній.

Парламентарій зазначив, що єврочиновник грошей не привіз, проте знову висунув умови.

"Як відомо, гроші чекали ще в травні, потім нам говорили, що відразу після схвалення Радою відомого Меморандуму ЄС дасть 600 млн, а ще 600 ‒ потім. Пан Боррель сьогодні, нітрохи не бентежачись, сказав: дати от готові, але ви спочатку домовитеся з ... МВФ! І мова йде не про десятки мільярдів, а лише про один з невеликим мільярд", ‒ підкреслив народний депутат.

Він нагадав епопею з умовами, коли вступали в асоціацію, потім багаторічні нескінченні умови МВФ.

"Вже навіть землю продали, віддали на відкуп цілі галузі, включаючи оборонпром, торгуємо суверинитетом... Вдумайтеся, в Україні третина річного бюджету спрямована на погашення боргів! Економіка пішла в піку, а ніхто навіть не заїкається про реструктуризацію або відстрочку виплат! Всі чули, як Порошенко принижувався і рапортував господарям, розкрадаючи і знищуючи країну", ‒ заявив парламентарій.

"Влада змінилася – приниження України триває", - підсумував Юрій Загородній.