Юрій Загородній: Вакцина проти Зеленського пройшла останній етап випробувань

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Вже очевидно головне: випробування вакцини проти самої себе, яке протягом року проводила влада "слуг народу", пройшло успішно – переважна більшість українців продемонстрували, що до режиму Зеленського у них виробився стійкий імунітет. Про це заявив керівник Миколаївської обласної партійної організації "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат України Юрій Загородній, коментуючи попередні підсумки виборів до місцевих органів влади, передає пресслужба партії.

"Народ проголосував проти тотального розпродажу країни та її суверенітету, проти нехтування конституційних прав і свобод людей, проти доведення людей до злиднів, знищення нашої економічної незалежності та економіки в цілому. Проти продовження злочинної політики розколу країни!" - підкреслив парламентар.

Він також зазначив, що небажання влади домовлятися про постачання російської вакцини (поки єдиної в світі вакцини від COVID-19), щоб врятувати якомога більше українців, буде для народу останньою ін'єкцією від самого Зеленського і його оточення.

"До речі, про вакцину. Я вже не сумніваюся, що ситуація навколо російської вакцини, на яку Захід не дав добро, щоб можна було використовувати її для порятунку українців, стане останньою ін'єкцією проти самого Зеленського. Безпрецедентний "виклик на килим" в посольство США Міністра Степанова за те, що той посмів всього лише допустити покупку російської вакцини, – це ляпас не тільки Зеленському... тому Президента не врятує навіть дешевий піар навколо неіснуючої вітчизняної вакцини: в країні немає не тільки потужностей для її виробництва, а й сертифікованої лабораторії для її розробки. Те, що світ буде активно прищеплюватися, поки до України дійде черга, Зеленському не пробачать ніколи", – підкреслив керівник Миколаївської обласної партійної організації "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Загородній.