Юрій Загородній: Сьогодні українці мають реальний шанс змінити життя на краще

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Сьогодні в українців є реальний шанс змінити життя на краще. Про це заявив керівник Миколаївської обласної партійної організації "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Юрій Загородній, передає пресслужба політсили.

"Сьогодні в будь-якому випадку історичний день, в тому числі і тому, що ОП-ЗЖ, я впевнений, вперше займе своє гідне місце в представницьких органах місцевого самоврядування. І тим самим влада на місцях почне переорієнтовуватися на інтереси громадян, а не політичних кланів. І, що дуже важливо, сили, які прийшли п'ять років тому на хвилі інспірованого ззовні державного перевороту, - сьогодні отримають фіаско. Всі побачать реальну думку українців, і це дасть свою оцінку тій політиці, яка нав'язувалася країні на всіх рівнях", - заявив народний депутат.

"Також я впевнений, що результати голосування для вже діючої влади будуть холодним душем. І міф, що антинародну політику президента Зеленського і його партії підтримує більшість українців, буде зруйновано. Я знаю, що влада не заспокоїться і зробить все можливе, щоб "відкоригувати" результати. Цьому підтвердження - її дії, її безпрецедентні брудні технології під час кампанії. Але це її вже не врятує. У Зеленського був історичний шанс об'єднати Україну, змінити життя людей на краще, але він сам вибрав інший шлях. І став всього лише черговим "месією" в історії України", - підкреслив лідер ОП-ЗЖ Миколаївщини, народний депутат України Юрій Загородній.