Юрій Загородній: Сьогодні Україна - це світова соросина ферма

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Прихід до влади в Україні Зеленського говорить про те, що технологи від Сороса вміють прораховувати варіанти приведення своїх до влади за багато років до виборів. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Загородній, передає пресслужба партії.

"Сьогодні вже очевидно, що підкинутий нам варіант Вакарчук-Зеленський був спочатку задуманий як безпрограшний. На тлі потоку звинувачень, що з'явився щодо загрузлого в злочинах і корупції Порошенка, ініціаторами яких і були численні агенти Сороса, починаючи із Саакашвілі та Лещенка, українцям залишалося тільки повірити в чергового нібито далекого від політики "рятівника", – констатував парламентар.

І додав, що Вакарчук при цьому позиціонувався як проамериканський "патріот" (забираючи голоси правих), а Зеленський – як об'єднувач нації, борець за мир і права російськомовних…

Як зазначив Юрій Загородній, це вже потім все стало очевидним - коли всі ці соросівські агенти тут же зайняли ключові пости, починаючи з поста прем'єра. Всі ключові галузі та держпідприємства отримали наглядові ради, що складаються суцільно із соросят, спливли знову всі ці саакашвілі-шабуніни-заліщуки-найєми... божевільні тарифи почали бити нові рекорди. Країна неймовірними темпами стала залазити в борги перед Заходом.

"Згадався недавній істеричний телебрифінг Зеленського в оточенні найодіозніших соросят з приводу рішень КСУ. І як він без усякого сорому сказав, що "розгляне кандидатури" майбутніх суддів, які представлять йому... "зарубіжні партнери". З небуття раптом знову виник соросівський автомайдан як "караючий меч революції"..." - заявив народний депутат.

На жаль, не для того Сорос і США витратили "на демократію" в Україні багато мільярдів доларів, щоб так просто надати українцям право самим вирішувати долю, зазначив Юрій Загородній.

"Тому наші вороги - це навіть не Зеленський і не ця група добре оплачуваних коштом українського народу агентів Сороса, яких він може міняти хоч кожен день, наш ворог - це наші доброхоти, "зарубіжні партнери"!" - підкреслив парламентар.

Юрій Загородній нагадав, що за багато років ми так і не побачили роботи "головного з реформ" Саакашвілі, який, бувши сьогодні громадянином України, активно втручається в політичні події в Грузії. Характерна доля того ж Абромавичуса, який, бувши литовцем, навчався на гроші Сороса в Естонії, з 2008 року скуповував українські банки від імені East Capital, а з 2014-го почав ошиватися вже в структурах влади. Це він опікав кандидата в президенти Зеленського і забезпечував "зв'язки з бізнесом". Звільнений з "Укроборонпрому", Абромавічус тут же осів у наглядовій раді "Ощадбанку" за квотою... Президента України. Виявляється, і там Президент має свої офіційні квоти!

Говорячи про соросят, парламентар зазначив, що не тільки в Туреччині після відомих подій були ліквідовані організації Сороса. Сьогодні ставленик одіозного олігарха у Вірменії Пашинян, який привів країну до катастрофи в Карабасі, пожинає плоди. У Єревані тиждень тому центр Сороса був розгромлений протестувальниками…

"Я думаю, що дуже скоро соросята почнуть зливати і Зеленського. У цей момент треба уважно подивитися на "нові обличчя", і стане ясно, кого нам Сорос приготував в якості наступного "спасителя", або "месії". Соросина ферма в Україні працює без перебоїв", – підсумував народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Загородній.