Юрій Загородній про напад на виборців у Миколаєві: Нападами нас не залякати – ми командою йдемо до перемоги. Наша команда – наш виборець!

Юрій Загородній "Опозиційна платформа - За життя"

У суботу, 17 жовтня, радикально налаштовані молодики скоїли напади на виборців "Опозиційної платформи - За життя". Про це повідомив керівник Миколаївської обласної організації партії ОПЗЖ Юрій Загородній

"Напали на наших виборців, погрожуючи ножем, порізали агітаційні намети з символікою "Опозиційної платформи - За життя". Напади були здійснені в районі зупинок громадського транспорту "Магеллан" і "Шкільна", - зазначив Загородній. 

За його словами, агітаційні намети ОПЗЖ стали місцем відкритого діалогу не тільки виборців політсили і політичних опонентів, але і всіх жителів Миколаєва.

Напад на виборців ОПЗЖ у Миколаєві "Опозиційна платформа - За життя"

"Наша політична сила виступає за встановлення миру, захист прав і об'єднання всіх громадян України. І соціологічні служби заявляють про стрімке зростання рейтингу ОПЗЖ, підтримки нашої партії жителями Миколаєва та області. Тому, побачивши масштабність нашого політичного руху, радикали вирішили залякати наших прихильників", - додав політик. 

Напад на виборців ОПЗЖ у Миколаєві "Опозиційна платформа - За життя"

У зв'язку з цим "Опозиційна платформа - За життя" звернулася до правоохоронців з вимогою захистити жителів міста і забезпечити громадський порядок.

"Ми офіційно звертаємося до органів правопорядку: вони повинні захистити мирних миколаївців від свавілля та бандитизму, забезпечити громадський порядок і гарантувати рівні права для всіх учасників політичного процесу. Нападами нас не залякати – ми командою йдемо до перемоги. Наша команда – наш виборець", - заявив Юрій Загородній.

Нагадаємо, нещодавно "Опозиційна платформа - За життя" звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням припинити політичне рейдерство у Миколаєві.