Юрій Вілкул про кримінальну справу проти себе: Мені нічого приховувати, я не боюся

Юрій Вілкул Фото з відкритих джерел

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, проти якого відновили кримінальну справу 2015 року, заявив, що це - маніпуляції опонентів для того, щоб перешкодити йому брати участь у місцевих виборах. Про це він заявив у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Мені нема чого приховувати, я нічого не боюся. Але мені дуже прикро і шкода за те, що мої опоненти на виборах застосовують такі брудні технології. Це справа ще 15-го року, абсолютно надумана. Напевно, в арсеналі не було іншої справи, і її підняли для того, щоб якось за два тижні зірвати передвиборчу кампанію", - зазначив він.

Нагадаємо, нещодавно мер Кривого Рогу Юрій Вілкул виступив з екстреним зверненням до жителів міста. У ньому він розповів, що його політичні противники відновили "надуману" кримінальну справу проти нього, яку було порушено в 2015 році.

"Після останнього соцопитування, переконавшись у неминучості програшу свого підопічного на виборах, у високих київських кабінетах, в інтересах осіб, які купили ярлик "Слуги народу" в Кривому Розі і претендують на захоплення монопольної влади, було прийнято рішення перейти від погроз до дій. А конкретно, реанімувати сфальсифіковану ще у 2015 році кримінальну справу. Мета, як це прямо заявлено в їх офіційних паперах, вручити мені "підозру", обрати запобіжний захід, що в перекладі з юридичної мови означає – посадити у в'язницю хоч на якийсь час і паралізувати мою виборчу кампанію за два тижні до голосування", - заявив Вілкул.

Loading...