Юрій Бойко: Якщо монобільшість протягне законопроєкт про запуск ринку землі, ми будемо добиватися його скасування у Конституційному Суді

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявив, що якщо монобільшість протягне законопроєкт про запуск ринку землі, партія буде добиватися його скасування у Конституційному суді. Про це він сказав під час спілкування з журналістами, коментуючи законопроєкт №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", передає пресслужба політсили.

"Я сподіваюся, що наші поправки до законопроєкту будуть розглянуті, їх приблизно 3 тисячі. Всі вони спрямовані на те, щоб захистити інтереси і фермерів, і всіх громадян України. Якщо наші поправки не будуть розглядатись, то ми заблокуємо трибуну", – сказав опозиційний політик.

Він підкреслив, що намагання поспіхом протягнути такий соціально чутливий законопроєкт – це шлях в нікуди.

"Влада взяла зобов'язання перед МВФ, і тепер їм треба щось робити. За три місяці боротьби проти цього ганебного законопроєкту ми досягли певних зрушень, але є дуже багато речей, які свідчать про те, що людей хочуть обманути. Тому ми категорично проти прийняття даного закону", – наголосив Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів також спростував чутки про нібито наявні домовленості з владою у питанні землі.

"Ми не підемо ні на які домовленості стосовно землі. Це для нас святе. Ми будемо відстоювати права громадян України", – наголосив народний депутат.

Якщо ж законопроєкт про запуск ринку землі таки буде прийнято, опозиціонери звертатимуться до Конституційного суду.

"Навіть якщо вони якимось чином протягнуть цей законопроєкт, то у нас готове звернення до Конституційного суду. У такому випадку, я впевнений, ми доб'ємося правди, доб'ємося його скасування, адже він порушує права громадян, закріплені Конституцією України", – резюмував Юрій Бойко.

Фракція "Опозиційна платформа - За життя" голосувала проти законопроєкту про ринок землі у першому читанні, оскільки запропоноване урядом введення обігу земель сільгосппризначення йде врозріз з національними та економічними інтересами України та її громадян, суперечить законам та Конституції нашої держави. Депутати-опозиціонери внесли більше 3 тисяч правок і відстоювали кожну з них на засіданні профільного парламентського комітету. Принципова позиція опозиціонерів – спочатку загальнонаціональний референдум, а потім закон про відкриття ринку землі.Loading...