Юрій Бойко: Український народ буде святкувати День Перемоги, попри цинізм та бездушність влади

Співголова фракції "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Співголова фракції "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, виступаючи з трибуни парламенту, заявив, що українці святкуватимуть День Перемоги, попри цинізм та бездушність влади, передає пресслужба політсили.

"75-річчя Великої Перемоги, яке ми невдовзі будемо святкувати, - це визначна дата для всього українського народу, особливо для тих ветеранів війни, які ще з нами і яких ми повинні шанувати. У зв'язку з цим ми категорично проти рішень уряду не надавати їм допомогу, не приймати постанову про відзначення свята перемоги на державному рівні", - заявив політик.

Він підкреслив, що "Опозиційна платформа - За життя" буде відзначати 9 Травня з урахуванням усіх вимог карантину.

"Ми будемо відзначати це свято. Заради тих, хто загинув на цій війні, заради тих сімей, через які ця війна пройшла. Україна буде відзначати День Перемоги попри намагання переписати історію, які ми бачили упродовж останніх 5 років. Ці намагання завершилися нічим, адже народ відзначає це свято, народ з ветеранами і тими героями, хто завоював свободу і незалежність України", - заявив Юрій Бойко. 

Він також підкреслив, що 9 травня - День перемоги над нацизмом - нікому і ніколи не вдасться викреслити з пам'яті українського народу.

"Ми ніколи не забудемо цієї дати. Ми будемо стояти на сторожі, щоб ніхто не зміг переписати історію так, як це намагалися зробити 5 попередніх років. Ми будемо захищати наших ветеранів, всіх людей, які шанують Велику Перемогу, тому що ця війна пройшла через всі сім'ї. Всі сім'ї мали втрати – і ми повинні пам'ятати про це. Ми повинні пам'ятати про це заради ветеранів війни, які сьогодні ще є з нами. Щоб всі вони розуміли, що і політики, і все суспільство буде їх завжди шанувати. Саме тому уряд повинен виконати всі зобов'язання, які має перед ними, підтримати їх матеріально, морально, щоб вони могли відчути турботу про себе. Я хочу ще раз нагадати всім, що у боротьбі проти фашизму український народ втратив мільйони життів, і ми повинні ще раз сказати "Фашизм не пройде!" - акцентував Юрій Бойко.