Юрій Бойко у Вінниці представив кандидатів у депутати міськради та кандидата на посаду мера міста

Конференція "Опозиційної платформи – За життя" у Вінниці Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

У середу, 23 вересня, у Вінниці відбулася партійна конференція "Опозиційної платформи – За життя", на якій були висунуті кандидати в депутати міської ради та кандидат на посаду Вінницького міського голови, яким став В'ячеслав Узелков. Про це повідомила пресслужба політсили.

Конференція проходила за участі Співголови партії Юрія Бойка. Серед делегатів партійних зборів – екс-голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан.

Голова Вінницької міської організації ОПЗЖ Донатас Піскун у своєму виступі зазначив, що опозиціонери зібрали сильну та перспективну команду. "Я вдячний кожному, хто є її частиною. Я впевнений, що на цих виборах ми багато кого здивуємо. Наш кандидат – це та людина, яка має сильний дух, власну думку, ідеї щодо розвитку міста, його знають та поважають вінничани. Це людина, яка любить своє місто і вміє перемагати", – підкреслив Донатас Піскун.

У свою чергу Юрій Бойко наголосив на важливості місцевих виборів, адже саме від реалізації змін на місцях багато в чому залежить розвиток країни. "Я радий бачити багато знайомих облич, людей, які витримали дуже непрості часи, ставши бійцями за свою партію. Тому я впевнений, що на цих виборах ми отримаємо хороші результати. Чому я приділяю значну увагу виборам місцевого рівня? Від початку децентралізації в Україні ми розуміли, що міста та регіони потребують більшої самостійності, що місцеві органи влади повинні стати більш авторитетними. Вінниця – дуже конкурентне місто. Всім нам доведеться витримати серйозну боротьбу на шляху до успіху. Але я вірю, що ми це зможемо, бо я бачу тут амбітну, професійну, молоду команду, яка йде на вибори не за особистою вигодою, а з бажанням розвивати місто та працювати для вінничан", – заявив Співголова партії.

Конференція "Опозиційної платформи – За життя" у Вінниці Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Кандидат на посаду мера Вінниці В'ячеслав Узелков подякував за довіру та запевнив, що зробить все можливе для перемоги. "Мені дуже приємно бути в складі такої сильної команди. Я добре знаю сьогоднішні проблеми – це і благоустрій, і соціальна незахищеність містян. Мені прикро, що лише центральні вулиці виглядають начебто пристойно, а у віддалених районах – безліч проблем. Впевнений, що разом з усією командою ми наведемо лад та зробимо наше місто процвітаючим та комфортним для життя. Разом – переможемо!" – переконаний В'ячеслав Узелков.

Також на конференції висунули 54 кандидати до Вінницької міської ради.