Юрій Бойко: Президент повинен визначитися - він з народом України чи з тими, хто забороняє вибори на Донбасі

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Президент Володимир Зеленський повинен визначитися - він з народом України чи з тими, хто забороняє вибори на Донбасі. Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко під час робочої поїздки на Донеччину, повідомляє пресслужба політсили.

Як зазначається, політик взяв участь у мітингу-протесті "Донбас має право на голос!", який відбувся у прифронтовому Світлодарську.

На багатотисячний мітинг, крім місцевих жителів, прибули представники Краматорська, Слов'янська, Святогорська, Лиману, Селидового, Бахмута, Мирнограда, Костянтинівки, Дружківки, Волновахи, Маріуполя та інших прифронтових міст, сіл і селищ Донеччини.

Жителі Донеччини виступили проти скасування виборів і зажадали від влади відновити процес підготовки і проведення виборів у 10 ОТГ на Донеччині, розташованих поблизу лінії розмежування.

"У містах, в яких вже відновлено мирне життя, людям цинічно намагаються заборонити обирати місцеву владу. Ми будемо проти цього боротися і домагатися скасування цього незаконного рішення. А ті, хто його прийняв, понесуть відповідальність", - заявив Юрій Бойко.

Він розповів, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вже звернулася до Державного бюро розслідувань із заявою про вчинення злочину, подано позовну заяву до суду, а також зареєстровано петицію на сайті Президента України. Крім того, ОП-ЗЖ звернулася до президента Зеленського із заявою про необхідність скасувати антиконституційне рішення ЦВК, яке порушує права громадян, звільнити глав військово-цивільних адміністрацій Донецької і Луганської областей, які своїми діями допустили порушення прав громадян України, і провести вибори в місцеві органи влади на всій підконтрольній Україні території.

"Президент повинен визначитися, з ким він - з народом України чи з тими, хто забороняє право на вибір 500 тисячам виборців Донецької і Луганської області. З тими громадянами, які колись повірили йому чи з радниками зі свого офісу, які намагаються врятуватися від розгромної поразки на виборах. Захистити права людей - прямий обов'язок гаранта Конституції. Зараз тільки опозиція захищає конституційні права жителів Донбасу. І ми не зупинимося!" - резюмував Юрій Бойко.