Юрій Бойко: ОПЗЖ буде жорстко протистояти спробам фальсифікацій місцевих виборів

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" буде жорстко протистояти спробам фальсифікацій місцевих виборів. Про це Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради, передає пресслужба політсили.

Він зазначив, що все йде до того, що нинішні місцеві вибори стануть найбруднішими в історії України.

Першим кроком до масштабних фальсифікацій стало скасування виборів у 18 ОТГ Донбасу. "Фальсифікації вже почалися. Спусковим гачком цього процесу стало рішення ЦВК від 8 серпня, коли на базі фальшивих довідок голів Донецької та Луганської ВЦА у абсолютно мирних ОТГ Донбасу скасували вибори. Я не можу уявити, що це відбулося без відома президента. А це є свідченням того, що влада свідомо йде на порушення закону", – сказав Юрій Бойко.

За його словами, наразі опозиціонери стикаються з цілою низкою спроб перешкодити нормальному виборчому процесу. "Без жодних законних підстав зривають затвердження списків від ОП-ЗЖ, створюються "клони" кандидатів-опозиціонерів. На Донбасі, у Мангушському районі, з’являються "політичні туристи" – у вигляді бійців різних парамілітарних структур і військових підрозділів, завдання яких – змінити виборчу карту району. І таким чином вплинути на результат волевиявлення, де провладні кандидати не мають жодних шансів", – зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко підкреслив, що спроба позбавити людей можливості чесно обрати місцеву владу – це дуже ганебна і небезпечна ситуація.

"Такого ніколи не було в історії України. Те свавілля, до якого сьогодні вдається влада, – це згубний і небезпечний шлях. Наше сьогоднішнє завдання, і я звертаюся до всіх політичних сил, – забезпечити чесний і прозорий виборчий процес. "Опозиційна платформа - За життя" не дозволить фальсифікаторам спотворити вибір людей. Ми не допустимо, щоб нечисті на руку політики повели Україну шляхом збурень та соціальних потрясінь", – наголосив Співголова партії.