ЮНІСЕФ закликав Кабмін зберегти "пакет малюка"

Уряд Дениса Шмигаля Кабінет міністрів

У фонді стверджують, що товари в "пакеті" обійдуться на 50-200% дорожче 5000 гривень

ЮНІСЕФ закликає Кабінет міністрів України зберегти програму підтримки сімей з дітьми - "пакет малюка". Про це повідомила пресслужба організації.

За даними організації, більшість батьків підтримує саме натуральну допомогу, у вигляді пакунків, оскільки програма універсальна для всіх родин, незалежно від їхнього соціально-економічного статусу.

"Пакунок малюка" поєднує у собі предмети першої необхідності для догляду за дитиною протягом перших днів життя, матеріали для раннього розвитку дитини та навчальні матеріали для батьків, наприклад, щодо вакцинації та грудного вигодовування. Тож, окрім матеріальної підтримки, сім’я отримує важливу інформацію, яка виховує навички позитивного батьківства та допомагає знизити напругу у підготовці до новонародженого", - йдеться в повідомленні.

У фонді стверджують, що товари в "пакеті" обійдуться на 50-200% дорожче 5000 гривень, які будуть виділяти сім'ям.

"Ми закликаємо уряд продовжити програму "пакет малюка", яка підтримує сім'ї новонароджених по всій Україні", - наголосили в фонді.

Новини за темою: Монетизований "пакунок малюка": Як отримати гроші після народження дитини

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України започаткував експериментальний проєкт з монетизації "пакунку малюка". Зокрема, урядовці пропонують впровадити виплату 5 тисяч гривень замість натуральної допомоги. Так, у ПриватБанку буде відкриватися рахунок зі спеціальним режимом використання й соціальна картка.

Loading...