Юлія Льовочкіна призначена доповідачем у Висновку до Доповіді ПАРЄ "Демократії в умовах пандемії COVID-19"

Юлія Льовочкіна Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Член української делегації в ПАРЄ, народний депутат Юлія Льовочкіна призначена доповідачем за висновком до доповіді ПАРЄ "Демократії в умовах пандемії COVID-19", повідомляє прес-служба "Опозиційної платформи - За життя".

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Моніторингового комітету одноголосно. У ПАРЄ над доповіддю Юлія Льовочкіна буде працювати спільно з Яном Лідел-Гренжем (Велика Британія), якого призначив Комітет з політичних питань.

Коментуючи призначення, Юлія Льовочкіна зазначила, що в умовах всесвітньої пандемії ключовим питанням є баланс між обмежувальним заходами і забезпеченням прав людини, демократії та верховенства права.

За словами народного депутата, фокус Висновку до Доповіді буде спрямований на виконання своїх зобов'язань перед Радою Європи країнами-членами цієї організації, а також на проведення демократичних виборів в умовах COVID-19.

"Важливо, що в умовах пандемії і обмеженій дистанційній роботі ПАРЄ довіру працювати над цією важливою доповіддю отримав представник саме Української делегації", - підкреслила Юлія Льовочкіна.

Нагадаємо, Юлія Льовочкіна є членом Моніторингового та Регламентного Комітету від Групи соціалістів в ПАРЄ.