live

Їм потрібне щось феєричне: Порошенко заявив, що добровільно прийде на допит у ДБР

Петро Порошенко Фото з відкритих джерел

Він вважає, що таким чином влада намагається відволікти увагу від своєї неспроможності відповідати на виклики, що стоять перед країною

П'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що сам прийде на допит у ДБР, "незважаючи на те, що справи проти нього політично вмотивовані".

Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому на його сторінці у Facebook.

"Завтра я прибуду на допит сам, попри те, що ці переслідування – політично вмотивовані", - зазначив Порошенко.

Новини за темою: Київський суд відмовився розглядати скаргу Порошенка на примусовий привід у ДБР

Виклики до ДБР він назвав "шоу", яке начебто підготували режисери "95 кварталу".

До того ж Порошенко зауважив, що рішення про його примусовий привід у ДБР було прийнято владою, щоб відвернути увагу народу від проблем.

"Бо їм потрібне щось гучне, щось феєричне. Щоб відволікти увагу від головного: вони недієздатні і неспроможні відповісти на жоден виклик з тих, що стоять перед країною", - говорить п'ятий президент.

На його думку, слідчі ДБР нічого не зможуть знайти, а всі їхні зусилля завершилися "пшиком".

"Майже рік, як проти мене фабрикують десятки справ. Всі ці титанічні зусилля завершилися великим "пшиком". Нічого не знайшли і певен – не знайдуть. Інакше й бути не може. І як президент, і як громадянин я завжди дотримувався і дотримуюсь законів", – додав Порошенко.

Також він зазначив, що тиск і залякування не змінять позиції "Європейської солідарності" на захист європейського та євроатлантичного вибору.

Новини за темою: Порошенко визнав фабрикацію списку "Небесної сотні" та зменшив його до 80 осіб

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження стосовно п'ятого президента України Петра Порошенка. Справу було відкрито у зв'язку з рішенням ВАКСу за привласнення та розтрату майна через зловживання службовим становищем та відмиванням доходів, одержаних незаконним шляхом.

Крім того, адвокати Петра Порошенка подали 14 позовів у Верховний Суд про відшкодування моральної шкоди. За словами правозахисників, це лише початок.

11 лютого Порошенко в черговий раз не прийшов на допит до Державного бюро розслідувань.

21 лютого стало відомо, що суд дозволив примусово привести Порошенка на допит до ДБР.

Loading...