"Їм Донбас не потрібен": Політолог назвав, кому вигідно "заморозити" конфлікт на сході України

Телеканал ZIK

Ідеться про політиків, які критикують, але нічого не пропонують натомість, заявив Олександр Лазарєв

Політикам, які критикують і нічого не пропонують для врегулювання ситуації на Донбасі, цікаво "заморозити" цей конфлікт, локалізувати і не займатися ним.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Лазарєв.

"Усі ті політики, які намагаються критикувати і нічого не пропонувати натомість, фактично спрямовані в одну сторону – їм цікаво "заморозити" цей конфлікт, локалізувати і не займатися. Їм не потрібен Донбас. Запитайте у них відкрито – навіщо вам Донбас, крім гасел? Ви до цих людей добре ставитеся? Ми бачимо з їхніх дій, як вони ставляться, як вони блокаду вводили, як вони покращували життя цих людей. Ви маєте економічний план щодо реінтеграції Донбасу? Як ви збираєтеся встановлювати зруйновану інфраструктуру? Як ви збираєтеся повертати громадян? Як ви збираєтеся готувати кон'юнктуру внутрішньоукраїнську, на материковій частині, для повернення громадян Донбасу? Як ви збираєтеся об'єднувати між собою людей? Яку культурну і гуманітарну політику ви пропонуєте?" – риторично поцікавився політолог.

Новини за темою: Кравчук заявив про намір ввести нове формулювання замість "особливого статусу" Донбасу

Олександр Лазарєв продовжив: "Нічого вони не пропонують. Вони просто кажуть, що це їм не підходить, а натомість вони, знову ж таки, нічого не пропонують, а це наштовхує лише на одну думку, що їм не потрібно розвивати цей процес саме з точки зору мирного врегулювання".

Нагадаємо, раніше очільник делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що існують чотири можливі варіанти припинення вогню на сході. Зокрема, йдеться про переговори, дискусії, компроміси та поступки.

Loading...