live

Євросоюз закликав Росію вплинути на НЗФ на Донбасі

Ситуація на Донбасі Фото з відкритих джерел

Дипломат наголосив, що ескалація біля Золотого, повністю суперечить узгодженому раніше припиненню вогню

Європейський Союз очікує, що Росія повністю і негайно використає свій вплив на незаконні збройні формування, що діють на сході України, щоб вони дотримувалися Мінських домовленостей і заходів, узгоджених на нормандському саміті в Парижі. Про це написав голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас у Twitter.

"Повна імплементація Мінських домовленостей і заходів, узгоджених на нормандському саміті в Парижі, вкрай важлива. ЄС очікує, що Росія повністю і негайно використає свій вплив на збройні формування, які вона підтримує, у цьому питанні", - сказано у повідомленні.

Дипломат наголосив, що ескалація біля м. Золотого Луганської області, повністю суперечить узгодженому раніше припиненню вогню.

"Повідомлення цього ранку про воєнну ескалацію поблизу району Золотого із застосуванням зброї, забороненої Мінськими угодами, яка призвела до втрат, викликають крайню тривогу. Ці наступальні спроби збройних формувань, яких підтримує Росія, повністю суперечать узгодженому припиненню вогню, яке досі не було повністю дотримано", - зазначив Маасікас.

Нагадаємо, 18 лютого на Донбасі незаконні збройні формування атакували українські позиції.

Коментуючи ситуацію начальник Генерального штабу Руслан Хомчак заявив, що загрози наступу незаконних збройних формувань на Донбасі немає.

Окрім того, Офіс генпрокурора відкрив справу через провокацію на Донбасі.

Loading...