Європейські лідери закликали РФ повернутись до консультаційної групи щодо MH17

DW

РФ вийшла з переговорів 15 жовтня

Низка європейських лідерів закликала Російську Федерацію повернутись до тристоронніх переговорів (Австралія, Нідерланди, Росія) щодо збиття літака MH17. Відповідний допис розміщено на сайті Європейської Ради.

"Європейська Рада закликає Російську Федерацію продовжити тристоронні переговори між Австралією, Нідерландами і Російською Федерацією стосовно збиття рейсу MH17. Після більш ніж шести років після цієї трагічної події 298 жертв та їх близькі родичі заслуговують на правосуддя. Європейська Рада підтримує всі зусилля із встановлення правди, правосуддя та відповідальності, відповідно до положень резолюції Ради Безпеки ООН 2166", - йдеться в повідомлені.

Новини за темою: МЗС Нідерландів викликало посла Росії після відмови від консультацій щодо MH17

Нагадаємо, вчора, 15 жовтня, Російська Федерація вийшла з консультаційної групи з розслідування авіакатастрофи малайзійського літака Boeing рейсу MH17 в Україні, в яку входять Нідерланди та Малайзія. У МЗС РФ зазначили, що таке рішення пов'язане з поданням Нідерландами позову проти Росії до ЄСПЛ.

Згодом у Нідерландах відреагували на вихід Росії з консультаційної групи щодо катастрофи MH17. Тоді міністр закордонних справ країни висловив жаль через рішення російської влади.Loading...