ЄС звинуватив Росію у спробі підірвати суверенітет України

Фото з відкритих джерел

В Євросоюзі закликали Росію виконати свої зобов'язання в рамках "Мінська".

Європейський Союз відреагував на рішення президента Російської Федерації Володимира Путіна щодо спрощення визнання "документів", виданих у так званих "ДНР" та "ЛНР". ЄС вважає це ще одною спробою підірвати суверенітет та незалежність України. Про це йдеться в офіційній заяві речника Європейської служби зовнішніх справ.

"Ми очікуємо, що Росія утримається від дій, які суперечать Мінським угодам та перешкоджають повній реінтеграції непідконтрольних українському уряду територій, а замість цього повністю виконає свої зобов'язання в рамках Мінських угод", - заявили в ЄС.

Крім того, в ЄС нагадали, що у 2019 році було випущено інструкцію щодо обробки заяв на отримання візи від жителів ОРДЛО, яка покликана забезпечити повагу до незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Новини за темою: У МЗС заявили, що наступного року Крим та Донбас будуть серед пріоритетів ОБСЄ

Нагадаємо, раніше прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Російська Федерація не буде скасовувати указ щодо видачі російських паспортів на Донбасі, попри вимоги України, оскільки такого пункту не має у Мінських домовленостях.

Loading...