ЄС засудив голосування в Криму за поправки до Конституції РФ

DW

У ЄС заявили, що проведення голосування є порушенням міжнародного права

Європейський Союз засудив проведення голосування щодо поправок до Конституції Російської Федерації на окупованому півострові Крим. Про це йдеться в заяві представництва ЄС в Україні.

"ЄС засудив участь у голосуванні за поправки до Конституції Російської Федерації жителів територій, непідконтрольних владі, і яким вибірково були видані російські паспорти всупереч духу Мінських угод", - наголосили у представництві.

Крім того, ЄС не визнає незаконною анексією Криму і Севастополя Росією і залишається непохитним у підтримку територіальної цілісності і суверенітету України.

Новини за темою: В Росії прийняли поправки до Конституції: Реальні причини й наслідки для України

Нагадаємо, з 25 червня по 1 липня в Росії відбулося голосування щодо поправок до Конституції, які серед іншого пропонують обнулення президентських термінів Володимира Путіна, що дозволить йому знову балотуватися в президенти та залишатися при владі до 2036 року.

Напередодні стало відомо, що президент Росії Володимир Путін підписав указ про внесення поправок до Конституції після загальноросійського голосування. Зміни наберуть чинності 4 липня. За поправки проголосувало 77,92% виборців

Loading...