Новини » Політика Читать эту новость на русском

ЄС заявив про невизнання російських "місцевих виборів" у Криму

13 вересня у Криму пройшли так звані "місцеві вибори"

Фото з відкритих джерел

Будь-хто, хто обраний у ході виборів в Криму і претендує на те, щоб "представляти" півострів, не буде визнаний ЄС

Європейський Союз не визнає результати "виборів", які Російська Федерація провела в анексованому Криму. Про це йдеться в заяві головного спікера ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Петера Стано, передає "Радіо Свобода".

"Європейський Союз не визнав незаконну анексію Криму й Севастополю Росією і, відповідно, не визнає проведення виборів на Кримському півострові. Будь-хто, хто обраний в ході організованого Росією голосування на Кримському півострові і претендує на те, щоб "представляти" Крим і Севастополь, не буде визнаний ЄС у якості представників тих територій, які є частиною України. Європейський Союз непохитно підтримує територіальну цілісність та суверенітет України", – йдеться у повідомленні.

Представники Росії та підконтрольної їй влади анексованого Кримського півострова наразі не відреагували на цю заяву.

Зазначимо, місцеві вибори в Росії відбулися в період з 11 по 13 вересня. Вони також відбулися в анексованому Криму. У Севастополі зокрема обирали підконтрольного Росії голову міста, депутата до місцевого парламенту за одним із мажоритарних округів, депутатів муніципальних рад. У Криму також провели додаткові вибори депутата в російський парламент півострова, до Сімферопольської міської та Роздольненської сільської рад.

Новини за темою: Представництво президента України в Криму: Забезпечувати населення водою повинна Росія

Нагадаємо, міністерство закордонних справ України засудило незаконну організацію та проведення Російською Федерацією так званих "місцевих виборів" на території окупованого Криму 13 вересня 2020 року та пригрозило відповідальністю причетним до цього особам.Loading...