ЄС виділить Україні 1,2 млрд євро для подолання наслідків коронавірусу, – Шмигаль

На думку прем'єра, гроші забезпечать добробут українських громадян

DW

Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Зазначається, що сьогодні, 23 липня, Шмигаль, міністр фінансів Сергій Марченко та очільник НБУ Кирило Шевченко підписали Меморандум та Кредитну угоду з Єврокомісією під час робочого візиту до Брюсселя.

За словами прем’єр-міністра, виділені кошти – це "найбільший транш Єврокомісії в межах "виняткової" програми макрофінансової допомоги, яка передбачена для 10 країн". Шмигаль додав, що допомога спрямована на подолання наслідків пандемії COVID-19.

Очільник уряду подякував європейським партнерам за підтримку України. Кошти, на думку Шмигаля, мають підтримати макрофінансову стабільність держави та забезпечити добробуту українських громадян.

Новини за темою: У МВФ назвали умови кредитування України після відставки Смолія

Нагадаємо, в червні Міжнародний валютний фонд схвалив 18-місячну програму "Stand-by" для України розміром 5 млрд доларів. Нова програма спрямована на те, щоб допомогти Україні впоратися з наслідками пандемії коронавірусу шляхом забезпечення платіжного балансу та бюджетної підтримки.

Loading...