ЄС схвалить санкції за Керченський міст, які блокувалися Кіпром, - ЗМІ

Керченський міст Фото з відкритих джерел

У 2018 році Євросоюз офіційно запровадив санкції щодо шести російських компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту

Європейський Союз незабаром схвалить введення санкцій проти осіб і компаній, причетних до будівництва Керченського мосту, рішення про які блокувалося Кіпром. Про це у своєму Twitter написав кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

"Санкції ЄС щодо Білорусі все ще заблоковані, але, принаймні, є певний прогрес, оскільки санкції щодо осіб, відповідальних за будівництво Керченського мосту, і тих, хто несе відповідальність за кібератаки на Бундестаг в 2015 році, будуть схвалені в найближчі тижні", - написав Йозвяк.

Зазначимо, що у 2018 році Євросоюз офіційно запровадив санкції щодо шести російських компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту.

Новини за темою: Чи допоміг Керченський міст Криму: Підсумки турсезону на півострові

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін, виступаючи на 75-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, сказав, що для відновлення світової економіки в період пандемії необхідне "розчищення від обмежень і санкцій".

Проте наступного дня стало відомо, що Росія розширює персональні санкції проти представників країн-членів та інституцій ЄС, яким заборонений в'їзд на територію Російської Федерації. Loading...