ЄС надасть Україні 4 млн євро на громадські ініціативи для протидії COVID-19

Представник України в ЄС Матті Маасікас Фото з відкритих джерел

Гроші будуть виділені на підтримку громадських ініціатив, які спрямовані на боротьбу з коронавірусом

Європейський Союз виділить чотири мільйони євро для підтримки громадських ініціатив в Україні, які спрямовані на протидію COVID-19. Про це повідомив посол ЄС в Україні Матті Маасікас у відеозверненні на сторінці представництва ЄС в Україні у Twitter.

За словами посла, наразі тисячі українських волонтерів зайняли активну позицію у боротьбі з коронавірусом. Зокрема, вони доставляють їжу літнім людям, допомагають вчителям працювати та протидіють дезінформації. 

"Криза, пов’язана з коронавірусом, наголошує на надзвичайній важливості людей навколо нас. Упродовж століть українська громада опікувалась тими, хто потребує допомоги найбільше. Оскільки більшість громадян самоізолювалася вдома, українське суспільство зайняло активну позицію", — зазначив посол.

У зв'язку з цим Європейський Союз надасть Україні пакет допомоги у розмірі 4 мільйони євро на підтримку громадських ініціатив, які надають допомогу там, де це найбільше потрібно. 

Нагадаємо, нещодавно міністри фінансів Європейського Союзу погодили пакет економічних заходів на суму в 540 мільярдів євро для підтримки економіки, що постраждала внаслідок пандемії. 

Loading...