ЄС надасть Україні 1,2 млрд євро кредиту, але за однієї умови, - Боррель

Жозеп Боррель Фото з відкритих джерел

Вона пов'язана зі співробітництвом України та МВФ

Європейський Союз готовий надати Україні 1,2 млрд євро кредиту, однак для цього потрібно виконати одну умову. Про це заявив Верховний представник Європейського Союзу у закордонних справах і політиці безпеки Жозеп Боррель під час спільного брифінгу з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, повідомляє "РБК-Україна"

Як зазначається, Боррель також нагадав про надання безпрецедентної підтримки Україні для боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19.

Новини за темою: Зеленський обговорив з Боррелем створення майданчика для перемовин щодо Криму

"Це майже 200 млн євро. І це найбільша допомога, яка була надана наших східним партнерам. Ми також готові надати 1,2 млрд макрофінансової допомоги для того, щоб допомогти розв'язанню проблем, які пов'язані з економічним спадом, що був спричинений коронавірусною пандемією", - сказав представник ЄС.

Водночас Боррель зауважив, що є одна умова, яку Україні потрібно виконати, аби отримати ці гроші: "Але для цього Україні необхідно конструктивно взаємодіяти з Міжнародним валютним фондом і також виконати усі ті вимоги, які стосуються посилення верховенства права в Україні".

Новини за темою: Рішення про зупинку "Північного потоку-2" приймає Німеччина, а не ЄС, - Боррель

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію Меморандуму та Кредитної угоди між Україною та Європейським Союзом, що дозволить державі отримати 1,2 млрд євро допомоги від ЄС. 

Loading...