live

Єрмак заявив послам Великої сімки про узгоджену ділянку розведення на Донбасі, хоча це вже спростувало ОБСЄ

Андрій Єрмак Офіс президента

Українська сторона прагне максимально прискорити процес розведення, зазначив глава ОПУ

Новий глава Офісу президента України Андрій Єрмак провів зустріч із керівниками посольств країн G7, обговорив з ними ситуацію на Донбасі та заявив, що на зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську майже погодили точку розведення сил. Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

"За результатами зустрічі в Мінську практично узгоджено одну з трьох точок для нового розведення. Українська сторона прагне максимально прискорити цей процес", - сказав Єрмак.

Андрій Єрмак озвучив в ході зустрічі позицію президента щодо ситуації на Донбасі. Зокрема, йдеться про те, що війна повинна зупинитися, а вибори на всій території України повинні бути проведені в кінці жовтня.

Також керівник ОПУ додав, що нормандський саміт у Парижі був досить успішним. Його результатом стало взаємне повернення утримуваних осіб в кінці грудня, а нові списки на обмін вже передані в Мінську.

"Темп стосовно роботи над списками та поверненням наших людей не буде зменшений", - сказав Андрій Єрмак. 

Нагадаємо, 12 лютого, відразу після Тристоронньої зустрічі контактної групи в Мінську українська сторона вже заявляла, що "практично" узгоджено розведення військ на новій ділянці - в Гнутово. 

Незабаром після цього, в ОБСЄ спростували дану інформацію та спецпредставник ОБСЄ Хайді Грау вчора заявила, що жодних рішень прийнято не було і невідомо, чи зможуть щось вирішити наступного разу. Loading...
Loading...
Loading...