Єрмак у січні працював безкоштовно, а Мендель отримала зарплату вищу, ніж у Богдана, - ДУС

Фото з відкритих джерел

На той час ще голова ОП Андрій Богдан отримав зарплатню на 4 тис. грн вищу, ніж у президента

За січень цього року деякі високопосадовці і працівники державного апарату заробили більше, ніж глава держави Володимир Зеленський.

Про це стало відомо з відповіді Державного управління справами на запит Українських Новин.

Так, прессекретар президента Юлія Мендель обійшла не тільки Зеленського, а й тодішнього главу ОП Андрія Богдана - вона отримала 52 531 грн, однак після вирахування податків сума стала трохи меншою - 42,3 тис. грн.

Новини за темою: Стало відомо, яку зарплату отримав Холодницький за січень

А от сам президент заробив всього 28 тис. грн, однак, як зазначається, оскільки податки і збори з нарахованої главі держави суми склали 5 460 гривень, то виплачено Зеленському за січень було 22 540 гривень зарплати.

Тоді ще голова ОП Андрій Богдан теж отримав зарплату вищу за главу держави - йдеться про 33 тис.грн.

"Керівникові Офісу Президента України Богдану А. Й. у січні 2020 року нараховано заробітну плату в сумі 33 435 гривень", - говориться у відповіді, але, при цьому виплачена Богдану після сплати податків сума склала 26,9 тис. гривень.

Водночас перший заступник екскерівника Офісу Сергій Трофімов заробив 33,5 тис. гривень за січень, а заступники Юрій Костюк та Андрій Смірнов – 34,3 тис., Анна Коваленко – 35,2 тис., Ігор Жовква – 40 тис., Кирил Тимошенко отримав 30,4 тис.грн.

Але найцікавіша ситуація з Андрієм Єрмаком, який у січні ще працював у якості помічника Зеленського - він не заробив нічого, тобто не отримав ніякої зарплати і працював безкоштовно.

Новини за темою: В Офісі генпрокурора назвали нові зарплати прокурорів

"У січні 2020 року заробітна плата помічникові Президента України Єрмаку А. Б. не нараховувалась", - говориться у документі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в уряді оприлюднили інформацію про доходи за січень 2020 року членів Кабінету міністрів.

Водночас Гончарук запевнив, що зарплати міністрів прив'яжуть до середньої по Україні.Loading...