Єрмак розповів про принципи, якими він буде керуватися на посаді глави Офісу президента

Радник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак Сегодня

Чиновник зазначив, що буде робити все необхідне, щоб в ОПУ була професійна колективна робота

Андрій Єрмак розповів про принципи, якими він буде керуватися на посаді глави Офісу президента України. Про це йшлося під час брифінгу чиновника, який транслював телеканал ZIK.

"Я буду робити все необхідне, щоби в ОПУ була комфортна атмосфера і професійна колективна робота однодумців, які поважають один одного. Я зроблю все, щоб не було ніякого телефонного права і втручання у державні процеси. Ніяких інтриг. Все буде прозоро і чесно. Я хотів би сказати, що у своїй роботі ми будемо керуватися принципами і робити все, щоб бути максимально відкритими. Ми визнаємо, що є багато чого, що треба зробити з боку комунікації", - зазначив Єрмак.

Також він зазначив, що в ОПУ дуже професійна команда, і дуже скоро суспільство побачить, як комунікація з Офісом президента буде ще на більш високому рівні. 

"Ми все для цього зробимо. Також я хотів би сказати, я знаю, що для вас це дуже важливо, що від імені і за дорученням президента України Офіс президента разом з іншими державними установами буде гарантом свободи слова і незалежності медіа в нашій країні. Будьте у цьому впевнені", - додав Єрмак.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський напередодні звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу Президента і призначив на цю посаду Андрія Єрмака, який до цього займав посаду радника голови держави.

Більше про це ви можете дізнатися у нашому великому матеріалі - "Заміна глави ОП: Що відомо про Андрія Єрмака та чому пішов Богдан".

Loading...