live

Єрмак розповів, як звільнення Суркова вплинуло на діалог між РФ та Україною

За словами Єрмака, новий заступник глави адміністрації президента Росії більш налаштований на діалог з Україною

Андрій Єрмак. ФОТО: ЕЛЬДАР САРАХМАН/pravda.com.ua

Помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак вважає, що новий заступник глави адміністрації президента Росії, до недавнього часу віцепрем'єр РФ Дмитро Козак більше налаштований на діалог з Україною, ніж помічник Володимира Путіна Владислав Сурков. Про це він заявив в інтерв'ю одному із телеканалів, передає Інтерфакс-Україна.

"Я з ним зустрічався. Мені здається, він більше налаштований на діалог, і з тих питань, з яких я з ним комунікував, я можу сказати, що у нас було конструктивне спілкування, без якого, мабуть, не відбулося б те, що сталося (звільнення утримуваних осіб, - ред.)", - розповів Єрмак.

Водночас помічник Зеленського зауважив, що поки він бачив тільки указ про призначення Козака заступником голови адміністрації Путіна, але не бачив указу про звільнення Суркова з посади помічника президента РФ.

Єрмак зазначив, що не хоче давати оцінку тому, чи дійсно РФ має бажання вирішити ситуацію на Донбасі: "Я переконаний в тому, що президент Зеленський щиро хоче припинити війну, і наша сторона сьогодні робить все необхідне для того, щоб це відбулося, на всіх рівнях, і в нормандському форматі, і в Мінську. Прогнозувати і давати оцінки, тобто з того боку бажання ... Напевно, якби зовсім не було бажання, то у нас не відбулася зустріч лідерів в Парижі. Напевно, якби зовсім не було бажання, не тривав би діалог в Мінську, складний, часом дуже складний, що заходить в глухий кут. Дуже складні бувають переговори в нормандському форматі".

Нагадаємо, 25 січня з'явилася інформація про те, що радник президента РФ Владислав Сурков подав у відставку на фоні зміни курсу по Україні.

Згодом прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що указу про звільнення помічника Володимира Путіна Владислава Суркова з посади немає.

Loading...