live

Єрмак: Питання подачі води в Крим ніколи на переговорах не піднімалося

Андрій Єрмак УНІАН

Глава ОП вважає це особистою думкою Арахамії

Новий голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що можливість введення компромісу стосовно подачі води в анексований Крим – це особиста думка Арахамії, а особисто він це рішення з РФ не обговорював. Про це Єрмак повідомив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.
 
"Що стосується заяви Давида Арахамії, я теж, як і ви, вчора був такий важкий день, я мав змогу тільки прочитати про це в інтернеті, тому сьогодні я сподіваюсь, що побачу Давида, спитаю у нього, що він мав на увазі. Але я можу вам сказати, що вчора це була особиста думка Давида Арахамії", - пояснив Андрій Єрмак.
 
Також на уточнювальне запитання новий глава Офісу відповів, що питання стосовно водопостачання до анексованого Криму на переговорах щодо Донбасу з російською стороною не обговорював.
 
 
Нагадаємо, цього тижня в ефірі одного з телеканалів глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що вважає допустимим компромісом подачу води в анексований Крим в обмін на виведення російських військ з Донбасу.
 
Після чого голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров висловив незгоду із заявою Арахамії та наголосив, що це схоже на продаж кримських татарів за воду.


Loading...
Loading...
Loading...