Єлизавета Ясько: Російська агресія не може бути єдиною темою України у ПАРЄ

Єлизавета Ясько. Фото: Facebook Lisa Yasko

Раніше ПАРЄ проголосувала за відновлення повноважень РФ у повному обсязі

Голова української делегації Єлизавета Ясько вважає, що російська агресія не може бути єдиною темою України у Парламентській асамблеї Ради Європи. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню "Європейська правда"

"Так, про російську агресію не можна забувати, і ми цього не допустимо. Водночас це не може бути єдиною темою, на якій ми зосереджені. Це повинно бути паралельно. Так само, як і всередині країни: у нас війна, питання безпеки важливі, але при цьому без розвитку економіки, інновацій, без реформ ми нічого не зможемо досягти", - зазначила чиновниця.

Ясько наголосила, що делегація відправилася у Страсбург, щоб нагадувати, що в Європі є анексовані території та про те, що на континенті можливі окупація і війна.

"Ми мусимо про це тут говорити, нагадувати про агресію одного члена Ради Європи проти іншого, тому що інколи європейські країни про це забувають", - додала Ясько.

Нагадаємо, 29 січня ПАРЄ проголосувала за відновлення повноважень Росії у повному обсязі.

Також асамблея внесла зміну до документа, нагадавши про зобов’язання РФ виконати вимоги попередніх резолюції, що ухвалювалися після 2014 року.Loading...