Є замовлення: Шуфрич пояснив, чому "слуги народу" поспішають з ухваленням закону про продаж землі

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

Якщо вони відкривають ринок землі аж 1 листопада, то для чого їм сьогодні з такими складностями, масштабними протестами пропихати цей закон?

Народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя", голова комітету ВР з питань свободи слова Нестор Шуфрич заявив, що "слугам народу" поставлена жорстка вимога – продати землю іноземцям через борги.

Про це він сказав під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради, який транслював телеканал ZIK.

Відповідаючи на питання журналістів, чому "слуги народу" так поспішають з прийняттям законопроєкту про ринок землі, Нестор Шуфрич зазначив:

"Очевидно, що є замовлення. По-іншому я не може це пояснити. Якщо вони відкривають ринок землі аж 1 листопада, то для чого їм сьогодні з такими складностями, масштабними протестами, протистояннями пропихати цей закон? Чесно кажучи, це тупість, яка матиме наслідки", – переконаний народний депутат.

Тому, за словами Шуфрича, у Верховній Раді сьогодні буде гаряча дискусія.

Також депутат прокоментував норму закону про ринок землі щодо можливості іноземних банків купувати український чорнозем:

Новини за темою: Арахамія визнав, що якби не "Опозиційна платформа – За життя", то землю продали б ще 2 місяці тому

"Це прихована форма продажу землі іноземцям. Тобто, як би вони не крутилися, у них є жорстка вимога – продати землю іноземцям через борги. Для конкретного наказу продати землю придумані уже всі механізми. На жаль, сьогодні ми побачимо наслідки цього трагічного рішення", – додав Нестор Шуфрич.

Як відомо, сьогодні Верховна Рада почне  розгляд у другому читанні законопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", яким запроваджується відкриття ринку землі.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія анонсував "земельну ніч" у Раді.

Як зазначалося раніше, комітет до другого читання законопроєкту врахував всього дві правки. Решта понад 4 тисячі правок були відхилені комітетом.

Нагадаємо, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

Увесь цей час під стінами Верховної Ради протестували аграрії. Окрім того, протести відбувалися у семи регіонах країни. Зокрема, люди перекривали автомагістралі.Loading...