Є реальний ризик повернення "ПриватБанку" ексвласникам Коломойському та Боголюбову, - голова правління банку

ПриватБанк

Повернення "ПриватБанку" Коломойському та Боголюбову загрожує відтоком капіталу та девальвацією гривні

Наразі існує реальна загроза повернення "ПриватБанку" колишнім власникам Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову або те, що вони отримають велику компенсацію. Про це виданню Financial Times повідомив голова правління банку Петр Крумханзл.

"Для кредиторів та іноземних інвесторів справа "ПриватБанку" стала індикатором щирості президента Зеленського щодо боротьби з корупцією та реформування економіки. Якщо ситуація піде не так, як планувалось, то дуже велика ймовірність, що Україна не отримає грошей МВФ", - підкреслив він.

Крумханзл заявляє, що у такому випадку довіру до українського уряду буде підірвано і інвестори почнуть виводити свої гроші з країни, що буде ударом для фінансового сектора та призведе до девальвації гривні.

"Під тиском західних донорів Зеленський заявив, що підтримує націоналізацію "ПриватБанку", але він був менш категоричним щодо гарантій того, що її не можна скасувати", - пише видання.

"Я не впевнений, що Зеленський має правильну картину, тому що та картина, яку він має, виходить від його оточення", - сказав голова правління "ПриватБанку".

Раніше повідомлялося, що Велика палата Верховного суду прийняла рішення про перенесення розгляду справи про стосунок вкладів родини Суркісів до "ПриватБанку" у рамках його націоналізації.

Loading...