live

Є певні гарні результати, і вони ще будуть: Венедіктова про справи Майдану

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова

Українська правда

Венедиктова переконана, що для закінчення справ Майдану потрібно ухвалити законопроєкт про заочне засудження

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова зазначила, що рослідування у справі Майдану просувається і вже має певні результати. Про це очільниця Офісу генерального прокурора повідомила в інтерв'ю "Українській правді".

За її словами, у цій справі є також багато різних між собою епізодів, які не стосуються Євромайдану.  

"Крім того, у справах Майдану були сховані інші справи, які не мають до Майдану жодного відношення. Крім того, йде інвентаризація. Вже є певні гарні результати (у розслідуванні справ Майдану- ред.), і вони ще будуть, я просто не можу розголошувати", - наголосила Ірина Венедіктова. 

Новини за темою: Справи Майдану: ДБР керуватиметься рекомендаціями моніторингової місії ООН

Також прокурор зазначила, що для закінчення справ Майдану потрібно ухвалити законопроєкт про заочне засудження. 

"Від мене у Верховну Раду вийшов лише один законопроєкт – це заочне засудження. Питання про те, чи підтримують фракції, – це вже інше питання, тому що заочне засудження стосуватиметься не лише учасників протестів, а й всіх-всіх. Тому фракції, розуміючи, що таке заочне засудження, що неможливо буде сховатися за кордоном", - додала глава ОГП. 

Нагадаємо, нещодавно Ірина Венедиктова усунула колишнього заступника генпрокурора Віктора Трепака від справ Майдану, справи Катерини Гандзюк, справи Сергія Стерненка та інших справ, які розслідує СБУ. 

Loading...