live

Є країни, в яких разом з урядом йде у відставку і парламент, – політичний експерт

Політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

В Італії після війни змінилися 63 склади уряду і 63 склади парламенту

Є кілька країн, в яких у відставку разом з урядом іде і парламент, який цей уряд призначав.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт, звертаючись до іншого гостя ток-шоу – народного депутата від "Слуги народу" Василя Мокана, риторично поцікавився, чи не ця політична сила свого часу обіцяла, що першим ухваленим законом буде закон про народовладдя. Він також наголосив на відповідальності парламентарів за діяльність уряду.

"Є країни, їх кілька, в яких разом з урядом йде у відставку і парламент, який його призначав. Є такі прецеденти в Іспанії, в Ізраїлі, там треті вибори не можуть провести, в Італії, до речі, також. В Італії після війни змінилося – увага – 63 склади уряду і 63 склади парламенту. І нічого, живуть, не гірше нас живуть, знаєте. Ось тому вам і треба усвідомити цю відповідальність. Ось тому і не повинно бути "сірих" зон якихось, зон, що хтось мовчить, хтось щось не договорює", – заявив Володимир Кацман.

Він продовжив: "І найостанніше. Ви сказали, що формувалася програма Кабміну і так далі. Скажіть, будь ласка, ось ви народний депутат, який за це голосував. Ви знаєте, що конкретно 26 лютого цього року повинні були зробити співробітники Кабінету міністрів? Там розписана ця програма подобово, я не знаю, погодинно, помісячно хоча б? Що вони повинні зробити? Як вони за це відповідатимуть, якщо вони це не зроблять, і в які терміни повинні зробити?".

Новини за темою: На відновлення СЕС будуть потрібні роки, – Володимир Кацман

Як повідомляли, Володимир Кацман заявляв, що з відкриттям ринку землі щастя не буде, і ринок землі не дозволить українським пенсіонерам жити краще.

Політичний експерт також заявляв, що рівень довіри до "слуг народу" різко знизився – майже на 10%. Кожен скандал за участі представників цієї партії, яких було щонайменше десять, відбирав приблизно 1-1,5% рейтингу.

Loading...