Явка виборців під час волевиявлення 25 жовтня буде не менше 30%, – прогноз політичного експерта

Володимир Кацман Скріншот відео

Сподівання на низьку явку виборців не виправдалися

Явка українців на місцевих виборах, які сьогодні проходять в Україні, буде ближчою до цифри 60%, аніж до цифри 30%.

Такий прогноз в ефірі марафону "Місцеві вибори в Україні" на телеканалі ZIK висловив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман. 

"Сподівання на низьку явку виборців не виправдалися. Насправді досить багато людей на дільницях. Всі дотримуються маскового режиму. Є порушення щодо забезпечення дільниць дезінфікуючими засобами, не всі користуються своєю ручкою", – зауважив Володимир Кацман.

Разом з тим експерт спрогнозував, що явка виборців на виборах - 2020 не буде нижчою, ніж 30%.   

"Нижче 30%, я думаю, не буде. Я прогнозував досить серйозне падіння відвідування виборів з тієї причини, що заплутане законодавство, коронавірусна інфекція; люди похилого віку, мабуть, обираючи між тим, щоб рятуватися від коронавірусу, і тим, щоб проголосувати, оберуть перше. Але тим не менш, за тими даними, які я маю, я можу сказати одне - що поки що явка доволі серйозна і ближче до цифри 60%, аніж до цифри 30%", – прокоментував Володимир Кацман.

Новини за темою: У нас забрали пенсії, зарплати і мову, але залишили можливість прийти і проголосувати: Рабінович закликав українців показати на виборах своє ставлення до влади

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 25 жовтня, проходять місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочинають свою роботу з 8:00 і прийматимуть громадян до 20:00. 

Крім облрад, українці вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад - депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

Інструкцію про те, як проголосувати і не помилитися, читайте ТУТ. Які повноваження отримає новообрана влада - ТУТ. Ну а про те, чому це дуже і дуже важливо, - ТУТ.

Також телеканал ZIK вестиме онлайн-трансляцію голосування. За всіма важливими новинами з регіонів і столиці можна стежити просто ТУТ.

 

Loading...