Явка другого туру місцевих виборів на 12 годину склала 8,6%, – "ОПОРА"

Ольга Айвазовська Фото з відкритих джерел

У порівнянні з першим туром явка станом на 12:-- зменшилася майже на 5%

Явку виборців у другому турі виборів міських голів станом на 12:00 15 листопада склала 8,6% з імовірною похибкою 0,62%. Про це повідомила координаторка Громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська в коментарі "РБК-Україна".

Зазначається, що явка виборців під час другого туру голосування скоротилася майже на 5% в порівнянні з першим туром. "25 жовтня на 12.00 явка сягала 13,5% з похибкою 1,25%", – сказала Айвазовська.

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 15 листопада, стартувало повторне голосування на виборах мерів у 7 містах. Виборчі дільниці відчинилися о 8:00 та працюватимуть упродовж дня – до 20:00. Телеканал ZIK веде онлайн-трансляцію тут.

Новини за темою: Другий тур виборів мерів розпочався вчасно і триває без інцидентів, – ЦВК

Раніше повідомлялося, що спостерігачі громадянської мережі "ОПОРА" зафіксували перші порушення під час проведення другого туру місцевих виборів. Про них заявили спостерігачі в Луцьку та в Українці Київської області.

За останніми даними, в Україні поліція отримала вже 15 заяв, пов’язаних з порушеннями процесу під час другого туру виборів міських голів. Найбільше порушень зафіксовано в Одеській області.

Loading...