Який бюджет може представити цей нездоровий уряд, програма якого так і не затверджена "зеленими"? – Рабінович

Співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

На жовтень-листопад планується зміна очільника Кабміну, заявив нардеп

Невідомо, який проєкт бюджету може представити нездоровий Кабінет міністрів на чолі з нездоровим прем'єр-міністром, який не має затвердженої програми.

Про це під час брифінгу під стінами Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Зараз вони – новий бюджет. Який бюджет? Від кого? Від прем'єр-міністра, який не затвердив програму? Він знову розповість, як вони будуть пиляти наші гроші? Знову будуть займати країну. Тому, так, йдуть розмови, а розмови до чого ведуться – до того, що вони зрозуміли, що в черговий раз зробили чергову шизофренію, тепер треба змінювати знову все. Вони збираються, висловилися там, змінювати міністрів, але на листопад, на жовтень у них зміна, природно, прем'єр-міністра", – заявив нардеп.

Новини за темою: Дубінський: Завтра до Ради буде внесений закон Шмигаля, який дозволяє красти з бюджету під прикриттям коронавірусу

Вадим Рабінович продовжив: "Президент їздить країною, відкриває дороги. Який президент має стосунок до доріг? Приблизно, як я до чилійського перевороту. Де президент, за Конституцією, а де дороги? Але оскільки більше взагалі нічого немає – дороги. Добре, дороги. На дороги пішов весь "коронавірусний" фонд. Чудово. Тепер ви розповідаєте – бюджет будемо ухвалювати. Звідки я знаю, який бюджет представить ось цей нездоровий уряд на чолі з нездоровим прем'єр-міністром, програма якого не затверджена "зеленими", які самі його поставили?".

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради України, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук заявив, що міністрів економіки та фінансів невдовзі можуть відправити у відставку.

Раніше повідомляли, що спікер парламенту Дмитро Разумков сподівається, що цьогоріч Верховна Рада України зможе вчасно прийняти держбюджет-2021.

Як заявляв представник уряду у парламенті Василь Мокан, Кабінет міністрів України подасть проєкт державного бюджету на 2021 рік до Верховної Ради у встановлений законодавством термін.