live

Якщо уряд починає гребти не туди, ми його швидко змінюємо, – голова партії "Слуга народу"

Телеканал ZIK

Потрібно розуміти, що ситуація з пандемією нестандартна, її ніколи в Україні не було

Як показує досвід, якщо уряд починає ну зовсім не туди гребти, то ми його досить оперативно змінюємо.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив голова партії та перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Олександр Корнієнко  зазначив, що у президентській партії не відхрещуються від того і цілком розуміють, що уряд – це і їхня відповідальність.

"Як показує досвід, якщо уряд починає ну зовсім не туди гребти, то ми його досить оперативно змінюємо. Але тут питання і в тому, зрозуміло, що ситуація з пандемією навіть не форс-мажорна, вона форс-мажорна юридично, можливо, але вона нестандартна, її ніколи не було", – сказав Олександр Корнієнко.

Новини за темою: В Україні набув чинності закон про підтримку населення і бізнесу в умовах карантину

Водночас він додав, що уряд, разом із депутатами, роблять ті важливі кроки, які необхідні для захисту населення та бізнесу під час карантину.

Новини за темою: З початку карантину підприємці закрили вже 6% бізнесу в Україні

"Ми звільнили від податків. Якщо людина отримує невелику зарплату, не пам’ятаю конкретної цифри, приблизно 5 тисяч, то вона не платить по дохідній частині, ЄСВ, щось у цьому плані", – зазначив Олександр Корнієнко.

Новини за темою: Уманський показав свою профнепридатність на посаді міністра фінансів, - експерт

Нагадаємо, 30 березня під час позачергового засідання Верховна Рада звільнила міністра охорони здоров'я Іллю Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського.

Того дня народні депутати підтримали призначення нових міністрів охорони здоров'я та фінансів.

Loading...