Якщо Трамп виграє вибори, то Порошенко поїде ще раз на процедуру "детоксу" в Іспанію, – Паламар

Ірина Паламар

agroportal.ua

Якщо Трамп програє вибори, в Україні далі буде спостерігатися "правління соросят"

Якщо чинний президент США Дональд Трамп переможе на виборах вдруге, то п’ятий президент України Петро Порошенко поїде ще раз на процедуру "детоксу" в Іспанію.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK заявила громадська діячка, голова громадської організації "Народний союз" Ірина Паламар.  

Гостя ток-шоу вважає, що на президентських виборах у США перемогу здобуде чинний президент Дональд Трамп. За її словами, це більш вигідно для України, адже перемога Джо Байдена означатиме продовження правління в Україні "соросят".    

"Демократи зараз сподіваються на перемогу. Вони, здається, хочуть перевести вибори в електронний формат і голосувати поштою. І я думаю, що Трамп отримає перемогу, тому що є велика підтримка. І якщо Трамп переможе, то Петро Олексійович, мабуть, поїде на курорт в Іспанію, буде ще більше користуватися програмою детоксу", – сказала Ірина Паламар.  

Новини за темою: Порошенко замість допиту в ДБР вирішив поїхати в охоплену коронавірусом Іспанію, - ЗМІ

А якщо Трамп не переможе, продовжила політик, то в Україні далі буде спостерігатися "правління соросят".

"Будемо далі бачити "соросят", всю цю деіндустріалізацію, скорочення, оптимізацію і все інше, що вони називають, коли пускають Україну під ніж", – підкреслила Ірина Паламар.

Новини за темою: У Конгресі США не підтримали ідею Трампа про перенесення виборів

Нагадаємо, напередодні президент США Дональд Трамп закликав відтермінувати проведення виборів президента. На його думку, на результати можуть вплинути фальсифікації під час голосування поштою.

Loading...